Нові футбольні досягнення мирноградців

- Реклама -
У рамках Чемпіонату Донецької області з футболу представники Мирнограду здобули нові перемоги.
16 вересня стартував новий футбольний сезон першості Донецької області у молодшій віковій лізі. У першому турі мирноградські футболісти зустрічалися з командою ДЮСШ (м.Покровськ). Першими на поле вийшли хлопці 2005- 2006 років народження. Матч видався видовищним, обидві команди були налаштовані на перемогу. Але підсумок зустрічі 1:1, бойова нічия. Голом відзначився Костиря Роман (ЗОШ № 9). 
У грі хлопців 2007-2008 років народження сильнішими виявилися мирноградці, обігравши господарів з рахунком 2:1. Голи на рахунку Лісняка Андрія (ЗОШ № 6) та Воробйова Іллі (ЗОШ № 5).
Наступного дня у рамках Чемпіонату Донецької області з футболу в старшій віковій лізі команда ДЮСШ Мирнограда зустрілася з командою «Шахтар» (м. Родинське) в місті Покровськ. 
У матчі юнаків 2001-2002 років народження була зафіксована нічия 1: 1. Голом відзначився Баглай Микита (гірничий ліцей). 
Хлопці Мирнограда 2003-2004 років народження впевнено перемогли господарів з рахунком 3: 1. Голи на рахунку Васильєва Андрія (ЗОШ № 8), Штефанюка Валерія (ЗОШ № 8) та Банаха Ярослава (ЗОШ № 6).

- Реклама -