Як Добропілля готується до зими

- Реклама -
Сьогодні, 18 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради. Головні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувались стану підготовки підприємств житлово-комунального господарства, організацій, установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та початку опалювального періоду 2017-2018 років.
Начальник відділу комунального господарства міської ради Олександр Чикарь довів до відома присутніх, що реалізовано ряд заходів по підготовці об’єктів соціальної сфери та комунальних закладів до початку опалювального сезону. Так, у повному обсязі підготовлені до прийняття теплоносія з централізованої системи опалення об'єкти відділу освіти міської ради, відділу охорони здоров'я міської ради, також їх власні котельні та опалювальні системи перебувають у стані готовності.
Житловими організаціями цілеспрямовано використані кошти як безпосередньо підприємств, так і виділені з міського бюджету на відповідну сезонну підготовку будинків. Рівень підготовки житлових об'єктів складає 91,3%.
Виконання заходів з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період перебуває на цей час у стані 91-відсоткової готовності, але очікується, що до початку опалення підготовчі роботи мають завершитися. 
Виконком міської ради визнав задовільним рівень підготовленості до опалювального періоду 2017-2018 років об'єктів ЖКГ, повідомляє сайт міськради.

- Реклама -