Як оздоровляли дітей Мирнограда

- Реклама -
Станом на 14.09.2017 сектором у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Мирноградської міської ради було оздоровлено175 дітей міста Мирноград.
За кошти, делеговані до обласного бюджету були оздоровлені 8 дітей у ДЗОВ «Сонячний берег» Одеської області: 1 — дитина-сирота, 3 дитини з малозабезпечених, багатодітних родин, 1 дитина, яка зареєстрована, як внутрішньо переміщена особа, 1 дитини, яка знаходиться під диспансерним наглядом, 1 – обдарована дитина 1 дитина – інвалід.
Виконавчим комітетом Мирноградської міської ради придбано 31 путівку для дітей міста Мирноград, які потребують соціальної уваги та підтримки та оздоровлено у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Факел» м. Бердянськ з 03.06.-23.06.2017.Таким чином, за кошти місцевого бюджету 31 дитина, яка потребує соціальної уваги та підтримки міста Мирноград отримали оздоровчі та відпочинкові послуги протягом 21 дня, а саме: 16 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; 4 дитини з багатодітних родин; 4 дитини з малозабезпечених родин; 4 дитини-внутрішньо переміщені особи; 2 дитини, батьки яких є учасниками АТО; 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку.
Згідно, методики організації заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим закладам здоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях було направлено 5 дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ДЗОВ «Шахтар» Відокремлений підрозділ шахта «Торецька» ДП Дзержинськвугілля м. Святогірськ з 09.07 по 29.07.2017 року.
За кошти обласного бюджету сектором у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради було направлено на оздоровлення та відпочинок 90 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. До ДЗОВ «Сонячний» місто Святогірськ було направлено 6 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 2 обдаровані дитини, до ДЗОВ «Яструбок» місто Святогірськ- 7 обдарованих дітей.
До ДЗОВ «Сонячний берег» Одеської області було направлено 37 дітей: 11 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 3 дитини, батьки яких є учасниками АТО, 4 дитини, які знаходиться під диспансерним наглядом, 1 дитина – інвалід, 9 – обдарованих дітей, 2 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб, 5 дітей з багатодітних родин, 2 дитини, які постраждали від наслідків на ЧАЕС.
До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Брусіно" Донецької області, місто Лиман було направлено: 2 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 1 дитина, батьки яких є учасниками АТО, 3 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб.
До дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. К. Бабіна с. Зелений гай Волноваського району було направлено 20 обдарованих дітей міста Мирноград.
До комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс»«Перлина Донеччини» м. Святогірська було направлено 5 дітей-інвалідів, хворих на цукровий діабет, 1 дитина з багатодітної родини, 1 обдарована дитина, 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку, 4 дитини з багатодітних родин були направленні на відпочинок разом з батьками.
За кошти державного бюджету сектором у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради за рахунок державного бюджету було оздоровлено 27 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки (2016-16 дітей).
До ДП «УДЦ «Молода гвардія» було направлено: 2 дитини-сирота, 3 дитини загиблого шахтаря, 3- дитини з малозабезпеченої сім’ї, 2 дитини-інваліди, 1 – дитина учасника антитерористичної операції, 2 дитини з багатодітних родин, 1 дитина – внутрішньо переміщена особа, 1 – обдарована дитина.
До державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" Київської області було направлено 12 дітей: 5 – дітей-сиріт, 4 – дитини з малозабезпеченої родини, 1 – дитина-інвалід, 1- дитина з багатодітної родини, 1 дитина – внутрішньо переміщена особа.
Сектором у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради було здійснено координацію заходів щодо направлення 4 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб на відпочинок з 08.08.2017 по 17.08.2017.
10 дітей міста Мирноград, які досягли успіхів в навчанні, спорті, художньому мистецтві, музиці, а також переможці національних або міжнародних конкурсів, направлено до Республіки Молдова у дитячий табір «Prietenia» («Дружба») з 11.08.2017 по 21.08.2017, в с. Кошниця, Дубоссарского району.

- Реклама -