Під тиском Покровська: як на Донеччині йде «добровільне» об’єднання

- Реклама -
Сьогодні міста Волноваха, Покровськ, Угледар Донецької області ведуть активну боротьбу за приєднання до себе сусідніх сіл та селищ. Це і зрозуміло, адже місту це економічно вигідно, додаткові податки, землі. Що ще треба для розвитку? «Але коли ж вже дадуть селу бути самими господарями на своїй землі?» — питає голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Донецької області Вікторія Чернікова.
Вона підкреслює, що якощо міста підімнуть під себе села, то, як і сьогодні, кошти будуть стікатися в один центр, але вже не районний, а міський. Знову прийдеться ділитися коштами, стояти в черзі щоб «випросити» їх у «старшого брата». 
«Простих людей, які кожен день тяжко працюють і тільки прагнуть вижити в складних економічних умовах, дуже легко ввести в оману. Спілкуючись з мешканцями села представники міста запевняють, що інших шляхів немає, що можна об’єднуватися тільки з містом, адже це передбачено Методикою формування спроможних громад. Аналогічна позиція і в облдержадміністрації, адже об’єднання з містом вже прописано в перспективному плані, а всі інші варіанти «не приймаються», — розповідає Вікторія Чернікова. – Але насправді це суперечить Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методиці формування спроможних територіальних громад, тому і звернулася до Мінрегіону з проханням втрутитися в ситуацію».
Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода прокоментував ситуацію: «Закон України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» визначає вичерпний перелік повноважень кожного із суб’єктів процесу добровільного об'єднання територіальних громад. Зокрема, частина четверта статті 7 цього Закону зобов’язує обласну державну адміністрацію протягом 10 робочих днів з дня отримання проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад підготувати відповідний висновок, який затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації. У разі встановлення невідповідності проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України, обласна державна адміністрація повертає його на доопрацювання у порядку, встановленому цим Законом (ред.: ч. 6 ст. 7 Закону)».
Він вкотре нагадав обласним державним адміністраціям, що вони можуть діяти лише в межах і в спосіб, передбачений законом.
«Закон не зобов’язує територіальні громади об'єднуватися виключно до Перспективного плану формування територій громад областей. Водночас таким громадам слід пам’ятати, що законодавством визначено підстави переведення новоутворених об’єднаних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та надання фінансової підтримки таким громадам шляхом виділення коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури у разі, якщо її межі повністю відповідають межам, визначеним Перспективним планом формування територій громад області», — додав перший заступник міністра.
Ще на початку процесу децентралізації в Україні голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявляв, що сільські ради не будуть змушувати об'єднуватися в територіальні громади, і при бажанні вони зможуть залишити все, як є. При тому будуть збережені села, їх самобутність, назви, кордони, — все. Єдине питання — замість п'яти сільських рад створять одну. 
Він зазначив, що після об'єднання в добровільні громади села одразу стануть успішними, оскільки отримають той самий механізм наповнення свого бюджету, як і великі міста по зборам податків, вони зможуть утримувати садочки, школи. 
«І тому варіанти є два: якщо вас влаштовує все, як є — залишайтесь, ніхто вас не буде змушувати об'єднуватись, але якщо ви ефективні, якщо ви маєте ідеї, хочете об'єднатись, якщо хочете бути успішними — є інструмент це зробити. А коли ви це зробите, це буде означати, що ви дасте зовсім нову якість життя», — сказав Гройсман.
Народний депутат України Наталія Веселова, яка вже підіймала цю складну тему, нещодавно написала: 
«Об’єднання територіальних громад повинно відбуватися на принципах ДОБРОВІЛЬНОСТІ та СПРОМОЖНОСТІ.
Це передбачено законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Існує перспективний план, в якому показане певне бачення як територіальним громадам було б вигідніше об’єднатись. Але він не є остаточним і може коригуватися».
Тому у випадку з селищем Мирне, Ольгінка та селом Хлібодарівка Волноваського району, селом Костянтинопіль Великоновоселківського району, селами Новотроїцьке, Сергіївка, Перше Травня Покровського району ніхто не може змусити об’єднатися в одну громаду з містами, або в одну громаду у межах району.
Ніхто не забороняє сільським радам, та й не має на це морального та юридичного права створювати та розвивати свої громади.
Ніхто не має права змушувати селян змінити рішення. Головне, щоб вони були суміжні і провели необхідні процедури відповідно до закону про добровільні об’єднання.
Невідповідність перспективному плану не може бути підставою для негативного висновку ОДА.
Є політичне рішення: усі об’єднані громади, незалежно від того відповідають вони перспективному плану чи ні, повинні переходити на прямі бюджетні стосунки. Фактично об’єднані територіальні громади прирівняні до міст обласного значення. Відтепер бюджети об’єднаних територіальних громад мають прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та отримують весь спектр дохідних джерел та видаткових повноважень.
Перспективний план можна коригувати! Перевага завжди надається добровільному рішенню новосформованих громад.
Є шляхи оскарження негативних висновків ОДА через Кабінет Міністрів України. Майже у 100% випадків питання вирішується на користь сільських громад.
Я в свою чергу завжди готова підтримати будь-яке волевиявлення громадян у сфері створення ОТГ. Надзвичайно важливо, щоб процес децентралізації не порушував права людей».
Також треба зауважити, що сьогодні на законодавчому рівні не передбачений процес приєднання сіл та селищ до міст обласного значення, по типу Краматорська, Маріуполя, Бахмуту, Покровська, Мирнограду. Тому всі дії влади міста Покровська, які направлені на примусове приєднання села до міста не зовсім правильні, тобто не відповідають законодавству та Методиці формування спроможних громад. В зв’язку з цим ще рано роздавати обіцянки та «солодкі пряники» мешканцям сіл та селищ. 
«Враховуючи вищевикладені коментарі, сільським та селищним радам, перед тим як визначатися з ким об’єднуватися, необхідно врахувати всі ці аспекти та знайти виважене рішення», — вважає голова регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Донецької області.

- Реклама -