Активісти заявляють про шалений тиск з боку мера Покровська Руслана Требушкіна при об’єднанні громад — нардеп Наталя Веселова

- Реклама -

Народний депутат України Наталя Веселова звернулася до журналістів з проханням висвітлити ситуацію з об’єднанням територіальної громади у селі Перше травня Покровського району Донецької області.

Ось, що написала народна обраниця на своїй сторінці у ФБ:

"Прошу журналістів звернути увагу на ситуацію з об’єднанням територіальної громади у селі Перше травня Покровського району Донецької області.

Активісти заявляють про шалений тиск з боку мера Покровська Руслана Требушкіна. Людей примушують об’єднати сільську громаду з містом Покровськ. При цьому для села подібне рішення невигідне, адже місто перетягне на себе основну частину бюджету.

22 серпня 10 з 11 депутатів Першотравневої сільради проголосували ПРОТИ об’єднання. Зараз від них вимагають скасувати це рішення.

На 30 серпня заплановано візит Людмили Биченко (в.о. директора департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА) до місцевої громади, щоб примусити громаду змінити свою позицію.

За словами активістів, різні посадовці постійно телефонують голові Першотравневої сільської ради Вікторії Черніковій з погрозами. При цьому жінка на 7-му місяці вагітності.

Крім того, у селі Перше травня вчителі тиснуть на ДИТИНУ одного з депутатів. В школі вимагають пояснення “Чому батьки голосують проти об’єднання з Покровськом?”.

Уже відомо, що на депутатів подано заяву в Прокуратуру. Активісти цитують помічника Руслана Требушкіна Вербицького: "Я вас затаскаю по судам, вы все равно проголосуете".

Активісти підрозрюють Руслана Требушкіна в організації проплачених мітингів та “тітушок”. Зокрема, зокрема люди наполягають на тому, що зустріч мера з людьми 29 серпня у селі Котліно була постановочною.

Проблема глибока і потребує додаткового вивчення. Звертаюсь до Вас з проханням максимально поширити інформацію. І за можливості прошу журналістів долучатися до цієї теми".

- Реклама -