На вулиці Покровської оперзони вийшло 120 правоохоронців

- Реклама -
Сьогодні, 8 вересня, співробітники Покровської оперзони поліції традиційно зібралися на площах міст Покровська, Мирнограда, Добропілля, Селидове та Авдіївки для проведення інструктажу. Близько 100 правоохоронців забезпечуватимуть публічну безпеку та правопорядок у вихідні дні.
Близько 120 правоохоронців забезпечуватимуть охорону громадського правопорядку в населених пунктах, які знаходяться на території обслуговування Покровського відділу поліції.
Керівник кожного підрозділу поліції довів особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення публічної безпеки громадян та підтримання стабільної оперативної обстановки в населених пунктах. Правоохоронці були орієнтовані на припинення та розкриття правопорушень, вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотичних засобів, а також на негайне реагування на всі повідомлення громадян.
Особлива увага буде приділена перевірці транспортних засобів, а також забезпеченню публічної безпеки у місцях скупчення людей (в Авдіївці завтра святкується День міста), площах міст, паркових зонах.
Після інструктажу наряди поліцейських вирушили на охорону громадського правопорядку, повідомляє Покровський відділ поліції.

- Реклама -