В Добропільському районі прийняли «теплу» програму

- Реклама -
Депутатським корпусом Добропільської районної ради на 18 черговій сесії було розглянуто і підтримано районну «Програму з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Добропільського району на 2017-2018 роки».
Програма розроблена на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30 травня 2016 року № 439 «Про затвердження Регіональної Програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Донецької області на 2016 – 2018 роки» та від 03 листопада 2016 року № 952 «Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткове відшкодування частини відсоткових ставок за кредитами, в рамках Регіональної програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення Донецької області на 2016-2018 роки».
Метою проекту рішення є створення ефективного механізму стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів населенням в побуті шляхом відшкодування з районного бюджету частини відсотків за кредитами, одержаними фізичними особами на реалізацію енергозберігаючих заходів, що зробить більш доступними кредити для населення району і буде сприяти більш масовому впровадженню енергозберігаючих заходів в побуті та в кінцевому результаті призведе до зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів населенням у побуті.
Учасники Програми:
Добропільська райдержадміністрація,
Добропільська  районна рада, окремі фізичні особи (населення)  Добропільського району
Терміни реалізації Програми:
2017 — 2018 роки
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми:
100,0 тис грн. (у т.ч. 2017 рік – 50,0 тис грн.; 2018 рік – 50,0 тис грн.).
Обсяг відшкодування річних відсотків за районною Программою:
Відшкодування відсоткової ставки у розмірі встановленому кредитним договором, але не більше 10% річних, в т.ч. за рахунок коштів обласного бюджету 10% річних відсоткової ставки, але не більше 2,0 тис грн. з розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку або одноквартирний житловий будинок, з районного бюджету решта відсотків, але не більше 2,0 тис.грн. в розрахунку на одну квартиру багатоквартирного будинку або одноквартирний житловий будинок.
Відшкодування відсоткових ставок за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється шляхом перерахування міжбюджетних трансфертів фінансовим управлінням райдержадміністрації отриманої субвенції з обласного бюджету виконкомам сільських та селищної рад на підставі зведеного реєстру.
Мешканців району закликають стати учасниками державної і місцевих програм енергоефективності (енергозбереження), залучитися до енергомодернізації своїх осель шляхом придбання негазових або неелектричних котлів та енергоефективного обладнання і матеріалів.

- Реклама -