Полювання на блокпостах: хто попався на Донеччині

- Реклама -
За тиждень крізь блокпости підконтрольної частини Донеччини пройшло 1,6 тисяч вантажівок, 23 тисячі легкових автомобілів та 44 тисячі громадян. В результаті контролю співробітниками поліції виявлено 89 правопорушень.
Поліцейські припинили 9 спроб перевезення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки. Серед забороненого вантажу було виявлено 2 бойові гранати та 100 г тротилу, а також мисливська зброя та боєприпаси.
Влітку жителі окупованих міст їдуть на відпочинок на підконтрольну Україні територію, і завдання поліцейських — «відфільтрувати» осіб, які можуть становити небезпеку для інших людей, попередити диверсії та теракти. Завдяки перевірці були затримані 10 осіб, які, згідно з базами даних, брали участь в незаконних збройних формуваннях «ДНР», а також виявлені 17 осіб, які підтримують зв'язок з бойовиками. Відносно усіх проводиться перевірка.
Під виглядом мирних пасажирів нерідко ховаються злочинці. Поліцейські затримали 15 осіб, які перебували у розшуку за скоєння злочинів – вбивство по необережності, насильницьке задоволення статевої пристрасті, грабежі, крадіжки, шахрайства, підроблення документів тощо. А у Краматорську завдяки перевірці на блокпості зловмисник, який скоїв крадіжку з проникненням в оселю, був затриманий «з гарячими слідами» — не зміг покинути межі міста.
Крім того, на блокпостах було припинено 10 наркозлочинів та зупинено нелегальне перевезення понад 45 тонн металобрухту.

- Реклама -