В Покровській оперзоні розшукали зниклого хлопця

- Реклама -
На пошуки юного мешканя м. Селидове — Івана Лутицького (2009 р.н.), який 21.07.2017 року о 20.45 годин пішов у сусідній двір та не повернуся додому, був задіяний весь особовий склад Селидівського відділення поліції (Покровський відділ поліції Донеччини). На теперішній час дитина знайдена та повернута до родини.
Нагадаємо, що мати повідомила правоохоронцям про зникнення сина майже через добу після його зникнення. На пошуки хлопчика задіяли весь особовий склад Селидівського відділення поліції. Правоохоронці опитували місцевих мешканців, встановлювали можливих свідків, прочісували вулиці, орієнтування з прикметами зниклого хлопчика були надані на блок-пости, авто та залізничні вокзали та у місця масового скупчення людей.
Такі заходи дали свої результати. Вже через дві години хлопчик був знайдений на одній з вулиць міста. З його слів, він просто гуляв вулицями міста, а пішов з дому через те, що його полаяла мати. З юним втікачем правоохоронці провели профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення подібних випадків в майбутньому.
Працівники поліції притягнули батьків до адміністративної відповідальності за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також провели профілактично-роз’яснювальну роботу та попередили про недопущення в подальшому подібних випадків, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -