В Покровській оперзоні пропала дитина

- Реклама -
Селидівським відділенням поліції (Покровський відділ поліції Донецької області) встановлюється місцезнаходження безвісти зниклого хлопчика 2009 р.н., який 21.07.2017 року о 20.45 годин пішов у сусідній двір та до теперішнього часу не повернувся. При собі хлопець телефону не мав, раніше з дому не уходив.
Звати хлопця Іван Михайлович Лутицький.
Прикмети: зріст – 130 см, світле волосся, худорлявої статури, овальне обличчя, сірі очі, курносий ніс, тонкі губи, стрижка «ірокез», на затилку шрам 1см.
Був одягнутий: футболка сірого кольору, спереду цифра «8» жовтого кольору, шорти фіолетового кольору до колін з полосами вздовж та поперек чорного кольору, босоніжки гірчичного кольору з зеленими застібками.
Мати повідомила правоохоронцям про зникнення сина майже через добу після його зникнення. Наразі весь особовий склад Селидівського відділення поліції задіяно на пошуки зниклого хлопця. Розгорнуто оперативний штаб поліції. Правоохоронці опитують місцевих мешканців, встановлюють свідків, прочісують вулиці та лісопосадки, орієнтування з прикметами зниклого хлопчика розповсюджені на блок-постах, авто та залізничних вокзалах, у місцях масового скупчення людей.
Правоохоронці звертаються до всіх хто має будь-яку інформацію про місце знаходження розшукуваної дитини звертатися на лінію 102 або за телефоном 0-800-505-102 (безкоштовно зі всіх телефонів).

- Реклама -