Студенти ДонНТУ-переселенця пройшли практику на сучасному IT-підприємстві

- Реклама -
Студенти кафедри комп’ютерної інженерії (факультет комп’ютерних наук і технологій) Донецького національного технічного університету (ДонНТУ, який з 2014 року покинув окупований Донецьк та переїхав до Красноармійська, який теперь зветься Покровськ) пройшли виробничу практику на фірмі «Concepter» в м. Київ.
З ініціативою такої практики виступив Олег Маленков, один із засновників фірми. Він сам є випускником факультету комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ, тому звернувся до рідного університету з пропозицією провести практику для студентів та запропонувати, можливо, декільком з них робочі місця після завершення університету.
Фірма Concepter займається розробкою Android-додатків, веб-сайтів, а також розробкою різноманітних апаратних продуктів, наприклад, вже відомого спалаху iBlazr.
Студенти під час виробничої практики долучились до вирішення декількох задач, серед яких програмування мікроконтролерів, периферійних пристроїв та проектування баз даних для мобільних пристроїв.
«Запропоновані завдання та робота в цілому були дуже цікавими. Колектив прийняв нас дуже гарно, – ділиться враженнями Андрій Кузьменко, один із студентів. – Особливо нам сподобалась атмосфера дружності та комфорту для роботи та відпочинку. В офісі знаходився тенісний стіл, можна пограти в дартс, є кімната для відпочинку з величезним телевізором та приставкою xbox. Є навіть дошка рекордів співробітників».

- Реклама -