Поліцейські Мирнограду відкрили вогонь з автоматів та кулемета

- Реклама -
Сьогодні, 22 липня, особовий склад Мирноградського відділення поліції Донеччини, разом з представниками національної гвардії, перевірили навички у стрільбі та наданню першої медичної допомоги.
Було організовано виїзд на полігон для проведення навчально-тренувальний стрільб. На умовному полі бою правоохоронці вправлялися у стрільбі в різних положеннях з автомату та кулемету «Калашникова».
Після закінчення практичних стрільб для співробітників були організовані теоретичні і практичні заняття з вивчення основ надання першої долікарської допомоги при кульових пораненнях, пошкодженнях органів, травмах, опіках та переломах. Правоохоронці детально вивчили, що необхідно робити в перші секунди при зупинці серця, кровотечах та інших тяжких травмах, потребуючих невідкладної допомоги, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
«Проведенням таких навчань, ми вдосконалюємо навички поліцейських діяти в екстремальних умовах чітко та злагоджено, оперативно реагувати на зміну оперативної обстановки, а також підтримуємо постійну боєготовність особового складу. Це важливо для нашої області, адже триває проведення антитерористичної операції. Ми – поліцейські, ми часто опиняємось в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому нам просто необхідно вміти правильно організувати та надати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», — зазначив начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич.

- Реклама -