Перевірка Покровського відділу поліції: очікується звільнення працівників

- Реклама -
У Покровському відділі поліції триває службове розслідування за фактом викрадення автомобіля у мешканця м. Родинського, ініційоване керівництвом поліції Донецької області. Це питання сьогодні підняв перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін під час наради з керівниками територіальних підрозділів поліції Донеччини та силових відомств у Маріуполі.
Наразі співробітниками управління внутрішньої безпеки в Донецькій області та прокуратури проводяться необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин за вказаним кримінальним провадженням .
Керівник поліції Покровського району Юрій Гречишкін на час службового розслідування відсторонений від виконання службових обов’язків. На посаду начальника тимчасово призначений підполковник поліції Андрій Чаус, який очолює слідчий відділ підрозділу.
Сьогодні, за попередніми результатами перевірки керівництвом Головного управління Нацполіції в Донецькій області прийнято рішення про звільнення водія керівника Покровського ВП, який фігурує у справі викрадення автомобіля мешканця м. Родинське.
Нагадаємо, з 12 липня в Покровському відділ поліції працює група співробітників обласного главку поліції. Створена комісія з перевірки, до складу якої увійшли працівники слідчого управління, управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і кадрової інспекції, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

- Реклама -