Справа про викрадений автомобіль у мешканця Родинського: версії потерпілого та поліції

- Реклама -

Історія, що трапилася з мешканцем міста Родинського  та його автівкою, викликала не абиякий інтерес як у працівників ЗМІ та пересічних громадян, так і у представників поліції.

Як розповів журналістам телекомпанії «Орбіта»  Владислав, хазяїн автомобілю,  деякий час назад він віддав свій автомобіль до ремонту, але при невідомих обставинах транспортний засіб зник з боксу. Чоловік звернувся до правоохоронних органів, але ніяких дій з боку поліцейських зроблено не було.

Тоді чоловік почав самостійні пошуки через мережу Інтернет, які дали результати – автівка була знайдена в одному з гаражів на Динасі, але в розібраному стані. Як виявилось, гараж належить батьку одного зі співробітників Покровського відділу поліції. Але свою причетність до викрадення він усіляко заперечує.

Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін розповів про деякі деталі справи та причетність свого підлеглого до викрадення авто. Він зауважив, що по факту викрадення автомобілю та виявлення кузову від нього в одному із приватних гаражів проводиться всебічна перевірка, а співробітник поліції Сергій Сердюк не має жодного відношення до цієї справи. Гараж, в якому був знайдений кузов транспортного засобу належить не правоохоронцю, а його батькові, який вже більше 20 років займається ремонтом автомобілів.

«Встановлено, що чоловік придбав кузов від автівки по оголошенню через інтернет для запчастин ще в кінці березня. Під час здійснення покупки, він перевіряв транспортний засіб по базам МВС і в розшуку він не значився. Адже потерпілий із заявою про викрадення автівки звернувся до поліції 29 травня поточного року, до цього часу зниклий транспортний засіб «кочував» по різних гаражах»,- зазначив Гречишкін.

Ще в жовтні 2016 року власник легковика віддав його на ремонт приватній особі, яка ремонтує транспортні засоби. Автівка перебувала на ремонті більше 6 місяців. Коли власник четвірки перестав сплачувати гроші за виконання ремонтних робіт, робітники відмовилися ремонтувати автомобіль і запропонували забрати його. Але чоловік не квапився забирати автівку, тоді працівники перевезли її до іншого гаражу, а потім до наступного. Нарешті, коли власник вирішив забрати свого легковика, то його в гаражі не виявилось. Тоді потерпілий звернувся до поліції.

Як повідомляє прес-служба, співробітники Покровського відділу поліції розпочали встановлення місцезнаходження зниклого транспортного засобу, проводячи необхідні оперативно-розшукові заходи.

«Відразу після звернення потерпілого силами кримінальної поліції було організовано спостереження за гаражем, щоб з нього не пропали речові докази. В цей час наші співробітники отримувати необхідні дозволи, щоб вилучити речі з дотриманням норм процесуального законодавства, отримати постанову суду на обшук. Про це було проінформовано власника викраденої автівки. Вилучені частини автомобіля будуть долучені до матеріалів кримінальної справи. Весь алгоритм слідчих дій розголошенню не підлягає», — повідомив Юрій Анатолійович.

Наразі у Покровському відділі поліції триває службова перевірка, а Юрій Гречишкін на час перевірки відсторонений від виконання службових обов`язків. Варто відзначити, що це питання знаходиться під контролем у начальника ГУ Нацполіції в Донецькій області В`ячеслава Аброськіна.

- Реклама -