Проект студентів ДонНТУ-переселенця здобув перемогу

- Реклама -
14 липня в місті Святогірськ, на території КП ОДМСОК «Перлина Донеччини», розпочалась дуже цікава подія серед студентів – «Літня Студентська республіка Донеччини 2017» на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Донеччини».
Студентська республіка – це модель держави зі своїм гімном, прапором, кордоном, валютою, органами влади та своїми законами, яку самостійно створює активна молодь. 
В процесі відбулася організаційна гра, презентації напрацювань учасників, вибори студентського мера, презентація партій та яскраві виступи. 
Окрім команди Донецького національного технічного університету (після окупації Донецька ДонНТУ переїхав в Красноарійськ, який теперь зветься Покровськ) у заході брати участь команди – Донбаського державного педагогічного університету (м.Слов’янськ); Молодіжна платформа «Новосхід»(м.Новогродівка); Маріупольський державний університет; Громадська організація «Заходи»(м.Маріуполь); Приазовський державний технічний університет(м.Маріуполь); Слов’янський коледж транспортної інфраструктури; Східноукраїнський національний університет імені В. Даля (м. Сєвєродонецьк). 
Після урочистого відкриття заходу учасники були розподілені на команди з особистим модератором для подальшої роботи у групах. Модератори провели детальний інструктаж. Та почалась групова робота над висвітленням проблеми освіти та методів для їх вирішення. Команди запропонували багато цікавих та перспективних проектів. Кожен виступ бурхливо обговорювався та оцінювався як іншими учасниками, так і експертами.
Для кращого розуміння тематики форуму було проведено багато факультативів, які допомогли учасниками детально розгляну усі аспекти щодо формування та впровадження нових ідей у сферу освіти. 
У результаті другого конкурсного дня були запропоновані такі проекти: «Модернізація методів викладання»; «Школяр – студент»; «Бізнес партнерство»; «Наставництво у вишах»; «Обмін досвідом»; «Студентські тренінги та неформальна освіта»; «Удосконалення матеріально технічної бази». 
Шляхом голосування було обрано лише три теми – «Бізнес партнерство»; «Наставництво у вишах»; «Студентські тренінги та неформальна освіта». У кожного учасника з’явилася можливість вже самостійно вирішувати до якої команди приєднатися, вибираючи ту тему яка більш була до душі. 
Протягом другого дня сформувалося три партії зі своїми проектами, було проведено презентації, від кожної партії було висунуто по одному кандидату на посаду мера Студентської республіки. Після захисту проектів було відкрито голосування за кандидатів, де кожен студент мав змогу проголосувати та підтримати будь яку ідею, також у голосування взяти участь модератори та експерти. 
Після напруженого дня студентська молодь відпочивала під час танцювального змагання та вечірньої програми. 
В останній день було оголошено переможців поточних конкурсів, які також відбувалися впродовж форуму, та партію і кандидата які перемогли вибори. Переможцем став Чернишев Іван, та його «Молодіжна партія Студентської республіки» з проектом «Бізнес партнерство», більшість команди склали студенти ДонНТУ. Переможці пройшли у наступний Всеукраїнський етап «Студентської республіки», яка відбудеться наприкінці серпня, повідомляє сайт ДонНТУ.

- Реклама -