У Мирнограді затримали небезпечного злочинця-рецидивіста

- Реклама -

39-річний чоловік, який пару місяців назад повернувся з місць позбавлення волі, замість виправлення, продовжив займатись «знайомим ремеслом». Здобиччю зловмисника стали металеві вироби, різноманітні електроні прилади та навіть старовинна ікона. За свою злочинну діяльність правопорушнику загрожує нове ув’язнення.

До Мирноградського відділення поліції протягом декількох місяців надходили повідомлення від громадян, про викрадення майна з приватних будинків.

Правоохоронці під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів затримали злочинця. Крадієм виявився 39-річний місцевий мешканець, який відбував покарання за скоєння майнових злочинів у в’язниці, розташованій на окупованій території. Чоловік тільки в січні поточного року повернувся додому, але виправлятись не збирався і вирішив заробляти на життя криміналом.

Під час досудового розслідування встановлено, що зловмисник обкрадав будинки, в яких тривалий час ніхто не жив. Так на «рахунку» крадія 5 приватних будинків, які використовувалися власниками як дачі.

У трьох будинках він викрав металеві вироби з вугільних плит, електричний самовар та електричний чайник. З будинку свого 50-річного знайомого крадій поцупив планшет, а у 72-річної пенсіонерки викрав телевізор, золотий ланцюг, пилосос та навіть ікону 18 сторіччя. Все викрадене майно він переховував на території одного з покинутих будинків, щоб при нагоді збути.

На теперішній час крадій зізнався у скоєні вчинених крадіжок та пояснив, що зазвичай краде металеві вироби щоб здати їх на металобрухт, але останнім часом вирішив брати речі по-дорожче.

Наразі речі здобути злочинним шляхом вилучені та будуть повернуті законним власникам.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Таким чином чоловік може повернутися у в’язницю, на цей раз на строк до 6 років. Триває досудове розслідування.

- Реклама -