У Покровську учасник АТО стане бізнесменом

- Реклама -

18 липня у Покровському центрі зайнятості відбулося чергове засідання комісії з питань виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Павло Бєлов вже другий претендент за поточний рік, який представляє свій проект до розгляду комісії.

«Служба зайнятості приділяє значну увагу розвитку підприємницької ініціативи, створює умови для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснює консультаційну підтримку майбутнім підприємцям. Працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО приділена окрема увага служби зайнятості. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці (працевлаштування та започаткування власної справи)», — зауважила заступник директора Покровський міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова.

Павло Миколайович має професійно-технічну освіту. З лютого 2015 року по квітень 2016 року проходив службу в ЗСУ, а з червня 2016 по квітень 2017 безпосередньо приймав участь у антитерористичній операції. За час перебування на обліку у Покровському МЦЗ спеціалісти надали майбутньому підприємцю професійні інформаційні та консультаційні послуги.

Чоловік прослухав курс семінарів «Як розпочати свій бізнес» та «Від бізнес-ідеї-до власної справи». Після консультації з фахівцем з профорієнтації він виявив бажання зайнятися підприємницькою діяльністю.

У червні Павло Бєлов пройшов навчання бізнес-плануванню на курсах підвищення кваліфікації «Основи підприємницької діяльності» на базі Донецького центру професійно-технічного навчання. А сьогодні представив на розгляд комісії бізнес – план на тему: «Реалізація сільськогосподарської птиці».

Особливо Павло Миколайович зацікавився можливістю прийняти участь у грантовій програмі «Український Донецький Куркуль» за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, що надається для започаткування або відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу.

Члени комісії уважно ознайомились з бізнес-планом, поспілкувались з майбутнім підприємцем та надали рекомендації щодо впровадження підприємницької діяльності.

- Реклама -