Дівчинка, маму якої вбив обстріл в Авдіївці, їде на море

- Реклама -
7-річна Женя з Авдіївки планувала влітку разом з мамою відправитись на відпочинок до моря. Але, обстріл бойовиків, який стався 13 травня, зруйнував всі плани родини. В одну мить дівчинка втратила найріднішу людину — маму, а рідний брат отримав важке поранення. Зараз молодий чоловік у тяжкому стані знаходиться в лікарні  у Дніпрі, де медики продовжують боротися за його життя.
Оговтуючись від страшних подій, маленька дівчинка потрохи звикає до нового життя у тітки, яка вже оформила опікунство. Женя  потребує постійного догляду, адже  має інвалідність. Рідні дитини оточують її турботою та любов'ю, намагаючись зробити все можливе, аби вона швидше забула ті страшні травневі події.
Правоохоронці Покровської оперзони, до якої належить Адвіївка, знаючи про мрію Жені — відпочинок на морі, вирішили посприяти її здійсненню. З пропозицією організувати для дівчинки та її опікуна — тітки Ірини відпочинок на  Азовському узбережжі  правоохоронці звернулись до керівництва Авдіївського коксохімічного заводу. Ініціатива була підтримана.
Сьогодні Женя разом з рідними вже вирушила у пансіонат, розташований в с.Юр'ївка. Майже два тижні дівчинка, яка восени піде в перший класс, проведе на свіжому повітрі, відпочине та оздоровиться, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -