Порошенко про загибель «Боїнгу» у небі Донбасу: російська агресія, російська установка і російська ракета, завезені з території Росії

- Реклама -
Президент України Петро Порошенко прокоментував третю річницю трагедії – у небі над Донеччиною ровно 17 липня 2014 року був збит «Боїнг» рейсу МН17. Загинули всі майже 300 чоловік, що були на борту.
Ось, що написав президент на своїй сторінці у «Фейсбуці»:
«Сьогодні, запалюючи свічки пам’яті, ми схиляємо голови перед 298 невинними жертвами рейсу МН17. Страшна трагедія, яка невимовним болем прозвучала в серцях рідних і близьких, в кожному з нас. У той день, як і тепер.
Зухвалий злочин, якого могло і не статися, якби не російська агресія, російська установка і російська ракета, завезені з території Росії.
Наша відповідальність і перед загиблими, і перед майбутніми поколіннями — довести агресору-терористу неминучість відповідальності за усі вчинені злочини. 
Саме тому, не вагаючись ані секунди, в перші дні після трагедії мною було прийнято рішення про передачу розслідування Нідерландам. Так само не вагаючись, відповідно до наданих мною повноважень, кілька днів тому ми підписали Угоду між Україною та Нідерландами, якою підтверджено обрання механізму притягнення до кримінальної відповідальності винних у цьому злочині.
Це наша спільна відповідь на геополітичні амбіції тих, хто намагається зірвати встановлення істини на найвищому міжнародному рівні.
Переконаний, що об’єктивність та неупередженість нідерландського правосуддя завершить цей шлях.
Це наш спільний обов’язок перед перед пам’яттю тих, чиї биття сердець рівно три роки тому обірвала російська ракета».

- Реклама -