Одному з учасників конфлікту в Гришине повідомлено про підозру

- Реклама -
За результатами судово-медичної експертизи та свідченнями свідків доведена вина 25-річного мешканця Гришине (Покровська оперзона поліції Донеччини), який умисно завдав тілесні ушкодження 19-річному односельцю.
Нагадаєом, що в ніч з 6 на 7 липня в с. Гришине біля одного кафе стався конфлікт між 19-річним хлопцем, його батьком і місцевими жителями, який переріс у бійку. В результаті син і батько отримали тілесні ушкодження.
З метою повного та всебічного розслідування даної події правоохоронцями були відкриті два кримінальних провадження.
Наразі доведена вина одного із учасників конфлікту — 25- річного мешканця села Гришине, йому сьогодні оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження»  Кримінального кодексу України.
Розслідування триває. Після проведення всіх необхідних слідчих дій, буде дана правова оцінка іншим учасникам зазначеної бійки, повідомляє Покровський відділ поліції Донецькій області.
Нагадаємо, що ця резонансна сутичка сталася через патріотичі погляди потерпілих. Місцеві молодики побили проукраїнські налаштованих односельчан. 
Невдовзі після цього керівництвом Головного управління Нацполіції в Донецькій області було ініційовано службову перевірку діяльності Покровського ВП за двома кримінальними провадженнями, а саме за фактом викрадення автомобіля у мешканця м. Родинського та побиття батька та сина у с.Гришине.
На період проведення службової перевірки в Покровському відділі поліції Наказом ГУ Нацполіціі від 13 липня на посаду начальника тимчасово призначений підполковник поліції Андрій Чаус, який очолює слідчий відділ підрозділу.

- Реклама -