Чим закінчилася бійка біля кафе у Гришино Покровського району

- Реклама -

Правоохоронцями відкрито два кримінальних провадження за фактом заподіяння тілесних ушкоджень батькові і синові в с. Гришине. Наразі всі учасники конфлікту встановлені, проводяться необхідні слідчі дії. Розслідування кримінальних проваджень знаходиться на контролі начальника Покровського відділу поліції.

В Покровський відділ поліції 7 липня поточного року близько 5 ранку надійшло повідомлення з приймального покою лікарні про те, що до них за допомогою звернувся житель с. Гришине 1972 року народження.

Для з'ясування всіх обставин на місце події було направлено слідчо-оперативну групу.

Було встановлено, що близько першої години ночі в с.Гришино біля одного кафе стався конфлікт між 19-річним хлопцем, його батьком і місцевими жителями, який переріс у бійку. В результаті, чоловік 1972 року народження отримав тілесні ушкодження та звернувся за допомогою до лікарні.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч.1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

На даний момент потерпілий знаходиться в лікарні. Після закінчення його лікування буде призначено судово-медичну експертизу. Згідно з висновками експертизи, буде прийнято рішення про остаточну правову кваліфікацію кримінального правопорушення.

За фактом заподіяння тілесних ушкоджень сину потерпілого — 19-річному хлопцю, також відкрите кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч.1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Всі особи, які приймали участь в конфлікті, встановлені. Після проведення всіх необхідних слідчих дій, кожному учаснику конфлікту буде дана правова оцінка відповідно до чинного законодавства, повідомили у прес-службі поліції.

Треба зазначити, що ця сутичка сталася сама через патріотичі погляди потерпілих. Місцеві молодики побили проукраїнські налаштованих односельчан, за що повині понести законне покарання.

- Реклама -