Як оздоровляють дітей в Мирнограді

- Реклама -
Одним із напрямків роботи сектору у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради є організація оздоровлення дітей м.Мирноград (колишній Димитров), які потребують соціальної уваги та підтримки. Так за І півріччя 2017 року Сектором було організовано оздоровлення 78 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. 
За кошти місцевого бюджету 31 дітина, яка потребує соціальної уваги та підтримки, отримали оздоровчі та відпочинкові послуги протягом 21 дня. А саме: 16 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; 4 дитини з багатодітних родин; 4 дитини з малозабезпечених родин; 4 дитини-внутрішньо переміщені особи; 2 дитини, батьки яких є учасниками АТО; 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку.
За кошти обласного бюджету було направлено на оздоровлення та відпочинок 28 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. До ДЗОВ «Сонячний» місто Святогірськ було направлено 6 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 2 обдаровані дитини, до ДЗОВ»Яструбок» місто Святогірськ- 6 обдарованих дітей. До ДЗОВ «Сонячний берег» Одеської області було направлено 14 дітей: 10 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, 2 дитини, батьки яких є учасниками АТО, 1 дитини, яка знаходиться під диспансерним наглядом, 1 дитина – інвалід.
За рахунок державного бюджету було оздоровлено 19 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. До ДП «УДЦ «Молода гвардія» було направлено 11 дітей: 1 дитина-сирота, 3 дитини загиблого шахтаря, 1- дитину з малозабезпеченої сім’ї, 2 дитини-інваліди, 1 – дитина учасника антитерористичної операції, 2 дитини з багатодітних родин, 1 дитина – внутрішньо переміщена особа. До державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" Київської області було направлено 8 дітей: 4 – дитини-сироти, 2 – дитини з малозабезпеченої родини, 1 – дитина-інвалід, 1- дитина з багатодітної родини.

- Реклама -