В Покровській оперзоні затримали трьох наркоманів

- Реклама -
Співробітники поліції Покровської (колишньої Красноармійської) оперативної зони продовжують проводити заходи, спрямовані на боротьбу із незаконним обігом наркотиків. За перші дні липня правоохоронці задокументували 3 факти зберігання наркотиків громадянами.
Так, співробітники Мирноградського (колишнього Димитровського) відділення поліції, під час патрулювання території міста, на території місцевого шкільного двору побачили чоловіка, який розпивав пиво. Під час складання адміністративного протоколу з’ясувалося, що пиво – не єдине, що чоловік «полюбляє». У присутності понятих у правопорушника вилучили паперовий згорток з речовиною рослинного походження, зовні схожою на наркотичну. Правопорушником виявився 26-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався, що виявлена речовина є марихуаною, яку він виготовив «виключно для себе».
У Покровську був затриманий 41-річний мешканець Мирнограду, у якого був вилучений аналогічний пакунок. Пояснити походження наркотику та мету його зберігання чоловік не зміг.
А на території блокпосту марихуана була виявлена у 26-річного раніше судимого мешканця Родинського під час перевірки документів. Молодик пояснив, що досить тривалий час вживає наркотичні речовини, а виявлену у нього марихуану він виготовив для власного вживання з дикоростучої коноплі.
У відношенні любителів «наркозілля» відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -