Представники ДонНТУ-переселенця запропонували цікаву ідею

- Реклама -
В столиці України пройшов фінал традиційного щорічного конкурсу «Професіонали майбутнього» від компанії Vodafone серед студентів провідних університетів країни, які навчаються за напрямком «Телекомунікації». Серед 11 команд, які презентували свої наукові проекти на розгляд журі (до його складу увійшли представники вищих навчальних закладів і фахівці телекомунікаційної галузі) були і студенти Донецького національного технічного університету (ДонНТУ), який з осені 2014-го перебрався з окупованого Донецька в Красноармійськ (тепер – Покровськ).
Цього року публічний захист робіт відбувся у незвичній локації – в конференц-залі НСК «Олімпійський». Донецький національний технічний університет представляли п’ятеро студентів четвертого курсу факультету КІТАЕР: Катерина Єлагіна, Артем Гвоздьов, Святослав Якименко, Олександр Мірошниченко та Максим Лебединський. Куратор проекту – Гліб Володимирович Ступак.
За призові місця тривала запекла боротьба, адже виступи багатьох команд були талановитими та професійними: кожен показав хороше володіння матеріалом, своє вміння творчо підійти не тільки до презентації, але й до відповідей на запитання.
Партнером цьогорічного заходу стала компанія Huawei, що нагороджувала переможця в окремій спеціальній номінації. Протягом всього заходу всі бажаючі учасники також мали можливість поспілкуватися з HR-працівниками компанії Vodafone щодо практики та можливого працевлаштування.
Команда ДонНТУ символічно виступала останньою – 11 в 11 сезоні конкурсу й представляла роботу, над якою працювала протягом 5 місяців, а також її практичну реалізацію – інноваційний сервіс SmartCare для медичної галузі. Він дозволяє відстежувати стан здоров’я пацієнтів дистанційно. Достойний виступ і змістовна презентація дали свої результати – перемогу в номінації «За переконливість демонстрації та цікаву ідею» та заохочувальні подарунки для всіх учасників команди.

- Реклама -