Незаконним тендером ДП «Селидіввугілля» зайнялась прокуратура

- Реклама -

За втручання прокуратури скасовано незаконні тендери ДП «Селидіввугілля» та попереджено використання понад 4,5 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

Селидівським відділом Красноармійської місцевої прокуратури під час моніторингу веб-портала «ProZorro» встановлено, що ДП «Селидіввугілля» проведена процедура відкритих торгів щодо закупівлі шахтного устаткування для відокремлених підрозділів «Шахта «Курахівська» та «Шахта «Україна» державного підприємства «Селидіввугілля».

Однак прокурором встановлено, що тендерна документація не в повній мірі відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». Замовником вказані вимоги, які суперечать одна іншій і могли привести до відмови потенційних учасників від участі в процедурі закупівлі.

Торги знаходяться на стадії «Пропозиції розглянуті», тож виявлені прокуратурою порушення не можуть бути усунені на даному етапі.

Враховуючи вказане, прокуратура звернулась з відповідним листом до державного підприємства «Селидіввугілля» з вимогою скасувати торги у зв’язку з неможливістю усунення порушень законодавства з питань публічних закупівель.

На теперішній час лист розглянуто та процедуру торгів скасовано. Таким чином попереджено нераціональне використання понад 4,5 млн грн.

- Реклама -