Представник ДонНТУ-переселенця став переможцем в номінації «Молодий вчений року»

- Реклама -
У Краматорську пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина року». Серед найкращих був і представник Донецького національного технічного університету (з 2014 року цей виш переїхав з окупованого Донецька в Красноармійськ, який тепер зветься Покровськ).
Даний захід є традиційним і проводиться управлінням у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в межах реалізації державної молодіжної політики в Донецькій області та з нагоди святкування Дня молоді (святкуться сьогодні).
Мета конкурсу – відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі.
Учасниками можуть стати громадяни України віком від 14 до 35 років, які працюють або проживають у Донецькій області.
Що ж до результатів, фіналістами конкурсу стали сімнадцять осіб із різних міст Донецької області: громадські діячі, вчені, рятувальники, металурги, машинобудівельники, лікарі, журналісти тощо. Молоді люди були відзначені почесними грамотами та пам’ятними подарунками.
Приємно відзначити, що Іван Лактіонов, кандидат технічних наук, доцент кафедри електронної техніки факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ, став переможцем в номінації «Молодий вчений року».
Колектив Донецького національного технічного університету щиро вітає Івана Сергійовича та бажає нових досягнень на ниві наукової роботи.

- Реклама -