Випускники Добропілля опинилися на борту авіалайнера

- Реклама -
Незвичайно пройшов випускний вечір для випускників 11 класу Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів села Добропілля. Вся дія, за сценарієм, відбувалася на борту авіалайнера, завдяки якому, учні ще раз пройшли свій зоряний шлях протягом  11 шкільних років. 
  Випускники отримали з рук директора школи Литовченко С.В. атестати. З добрими побажаннями до них звернулась Гапич Л.М. -начальник відділу освіти Добропільської РДА.
  Багато музичних номерів виконували самі випускники. Вчителі теж не відставали від учнів і подарували їм танок для гарного настрою. Батьки своїм дітям прочитали молитву та теж подарували музичний подарунок.
    Випускники – учасники художньої самодіяльності — отримали подяки з рук директора Добропільського сільського будинку культури, депутата Добропільської районної ради Кравченко Н.Г. та голови Добропільської сільської ради Павлової А.І.
  Свої вітання надіслав екс-голова Добропільської сільської ради Кравченко Ю.А. та подарував Якимчук Є.В. – класному керівнику 2017 року випуску дзвоник на згадку про свій дебютний випуск.
     Всім присутнім до душі прийшлися виступи випускниці самодіяльного народного колективу «Зорянка» Чертушкіної Крістіни та солістки самодіяльного народного колективу естрадного співу «Візит» Аліси Кравченко. 

- Реклама -