Поліцейські продовжують шукати зниклу дівчинку з Гірника

- Реклама -

Пошуки тривають не тільки в Гірнику та його околицях, а й в інших містах області. Орієнтування з прикметами та фото 6-річної Аліни розіслані у всі ЗМІ, розклеєні в громадських містах та розповсюджуються на всіх блокпостах. Про це повідомляє сайт Покровського відділу поліції.

Пошукові групи, до складу яких увійшли правоохоронці зі всіх відділів поліції області, продовжують ретельно обстежувати гаражі, покинуті приміщення, дачні кооперативи, терикони, балки, територію водойм, лісосмуги які прилягають до міста, а також опитувати кожного мешканця Гірника. Вже перевірено кожний будинок на 21 вулиці.

На виїзді та в’їзді в місто цілодобово працюють пересувні мобільні пости, якими кожного дня перевіряється близько 300 транспортних засобів з метою встановлення будь-якої інформації, щодо місцезнаходження Васютіної Аліни.

Також до пошуків продовжують долучатися небайдужі місцеві мешканці та волонтери. Вони разом із правоохоронцями продовжують обходити місцевість, розповсюджувати орієнтировки серед населення та спілкуватися із людьми, які можуть мати будь-яку інформацію стосовно дівчинки.

Розгорнутий на місці оперативний штаб, здійснює керування всіма пошуковими групами, відстежує та аналізує інформацію, яку надають правоохоронці. Будь яка інформація стосовно зниклої дитини, яку отримують співробітники поліції та громадяни, відразу ретельно перевіряється.

Нагадаємо, 6-річна дівчинка зникла у Гірнику вдень 19 червня.

Васютина Аліна Олександрівна 09.09.2010 р.н.             

                

Прикмети дитини: зріст – 110 см, світле волосся, середньої статури, кругле обличчя, блакитні очі, курносий ніс, пухлі губи, на поперек родинка у формі серця, має дефект мови, була одягнута — різнокольорова футболка, бриджи темного кольору, різнокольорові шльопанці.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження дитини, звертатися на лінію 102.

- Реклама -