Гірник на Донеччині повністю перекрито полісменами: всі шукають зниклу дівчинку (Оновлено, відео)

- Реклама -

Вже другу добу тривають пошуки зниклої малолітньої дівчини у Гірнику на Донеччині, які не припинялись ні на хвилину. В пошукових заходах беруть участь більше 200 співробітників поліції та небайдужих громадян.

Другу добу вдома відсутня 6-річна Аліна. Комплекс розшукових заходів триває. Вже перевірено 23 вулиці з 40, поліцейські обійшли кожну домівку, опитаний кожен мешканець. Перевірено водовідстійники, 2 дачних кооперативи, пожежні резервуари, шахтні колектори, 2 шахти, насосну станцію, до обстеження залучено спеціалістів з ДСНС. 

Проведено бесіди зі співробітниками та обстежені авто- та залізничні вокзали, які знаходяться на території обслуговування.

Додатково створено 4 мобільних блокпоста, за допомогою яких відпрацьовано близько 300 автівок. Місто повністю перекрито поліцейськими.

За розпорядженням генерала Аброськіна пошуковою операцією на місці керує заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Колесник. На місці розгорнуто оперативний штаб з координації усіма задіяними силами поліції. Вчора у нічну зміну в Горняк прибуло підкріплення – 50 поліцейських з Маріуполя.

Сьогодні о 5 годині ранку до Гірника прибули додані сили поліції з Бахмута, Краматорська та Покровської оперзони. До пошуків долучились і місцеві гірники, які разом із поліцейськими прочісують вулиці, лісопосадки та терикони. Всі задіяні сили розподілені на пошукові групи, за кожною закріплений певний квадрат ділянки, який ретельно перевіряються.

Під контролем правоохоронців перебуває все місто. На в’їздах — виїздах з населеного пункту працюють мобільні блокпости поліції, які ретельно перевіряють всі транспортні засоби. Поліцейські продовжують обходити кожен будинок, заново прочісують лісопосадки, дачні дільниці, перевіряють водовідстійники, опитують містян. Також продовжують пошукову роботу інспектори-кінологи із слідовими собаками.

Містом продовжують їздити 2 автопатруля, які через гучномовець передають мешканцям прикмети розшукуваної та інформують щодо дій у випадку, якщо хтось помітить когось схожого.

Поліцейські закликають громадян повідомляти будь-яку інформацію про місцезнаходження дівчинки на номер «102» або до оперативного штабу поліції, розгорнутому в Гірнику.

Васютина Аліна Олександрівна 09.09.2010 р.н.

Прикмети дитини:

зріст – 110 см, світле волосся, середньої статури, кругле обличчя, блакитні очі, курносий ніс, пухлі губи, на поперек родинка у формі серця, має дефект мови, була одягнута — різнокольорова футболка, бриджи темного кольору, різнокольорові шльопанці.

Прохання до всіх, хто має будь-яку інформацію про місцезнаходження дитини, звертатися на лінію 102 

або на моб. телефони:

  • 096-368-83-98;

  • 063-342-69-43;

  • 050-020-98-46;

  • 095-696-17-57.

- Реклама -