В Покровську говорили про інформаційну агресію в умовах гібридної війни

- Реклама -
За ініціативи ГО «Медіа-Погляд» (Покровськ, колишній Красноармійськ) в Донецькому національному технічному університеті (ДонНТУ, який з 2014 року, покинувши окупований Донецьк, працює в Покровську) був проведений круглий стіл на тему «Інформаційна агресія в умовах гібридної війни: відповіді України».
Учасниками заходу стали представники Служби безпеки України, сектору з питань внутрішньої політики Покровської міської ради, журналісти, співробітники та студенти ДонНТУ, індустріального інституту та педагогічного училища, ЗОШ №2 і громадські активісти.
У ході круглого столу обговорювалися питання щодо застосування санкцій відповідно до положень Указу Президента України від 05.05.2017 №133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», використання проти України сил і засобів ведення інформаційної війни, а також розглядалися шляхи протидії інформаційній агресії, роль сектору безпеки, органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
Переважно коментувала ситуацію, що склалася, Юлія Лапутіна — заступник начальника департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.
Зокрема, найбільш активно обговорювалися різноманітні аспекти заборони популярних в Україні соціальних мереж і реакції населення на це, питання пошуку альтернативного українського продукту та особливостей його функціонування. Окрім того, в ході дискусії учасники неодноразово торкалися нинішньої політичної ситуації на Сході та в країні загалом.
В цілому, присутні зійшлися на думці, що на сьогодні вкрай важливо вести регулярну інформаційно-роз’яснювальну роботу, аби люди аналізували інформацію із різних джерел ЗМІ та могли надати адекватну оцінку тим чи іншим подіям.

- Реклама -