Як поздоровляли медиків Добропільщини

- Реклама -
Достроково відзначали своє професійне свято медичні працівники Добропільщини. День медичного працівника святкується в нашій країні у третю неділю червня (цього разу – 18 червня). Але різноманітні заходи проводять, як правило, напередодні. Ось и медиків Добропільського району поздоровляли 16 червня.
Розпочався урочистий захід чудовим концертом, який підготували працівники районного відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації.
До присутніх медичних працівників з вітальним словом звернулася голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, яка відзначила особливість медичної професії, її щоденні турботи та радощі. Щирі слова подяки за неоціненну працю, за сумлінне виконання професійних обов’язків, за кожне врятоване життя, за повернене здоров’я, лунали на адресу медиків району.
   Подяки від районної ради отримали кращі медичні працівники: завідувач Святогорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 4 — Лінкіна Тетяна Миколаївна, молодша медична сестра Ленінського фельдшерського пункту — Татаренко Лариса Миколаївна, завідувач Вірівського фельдшерського пункту — Прокопенко Зоя Василівна. 
    Кожній амбулаторії загальної практики сімейної медицини були вручені сертифікати на отримання медичного обладнання, яке було закуплено в рамках реалізації проекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії ЗПСМ селища Світле Добропільського району Донецької області. Покращення медичних послуг» за підтримки ПРООН та солодощі.
    Колег також привітав головний лікар КЗ "Добропільський РЦ ПМСД" Олег Каташов. Він побажав усім медичним працівникам невичерпних знань та умінь, бо саме завдяки їм, люди в білих халатах рятують тисячі життів. Одягаючи білий халат лікар стає цілителем тіла і душі, а ще порадником і найпершою надією для хворого.

- Реклама -