Кнігоманка з Мирнограду розповіла про Форум у Львові

- Реклама -
На початку літа 43 переможця Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія — 2017» стали гостями Дитячого Форуму  у Львові. Для них була організована дуже насичена програма, яка включала  різноманітні зустрічі з письменниками, видавцями, митцями, вченими, спортсменами, музикантами, музейними та бібліотечними працівниками. З міста Мирнограда (колишній Димитров, що на Донеччині) на цій феєрії побувала переможниця обласного конкурсу “Книгоманія — 2017” cеред 6 класів Поліна Пімонова.
Дитячий Форум  відбувся у форматі  великої просторової гри-квесту «Космовізія: супергерої та  книжкова  туманність», де діти за легендою  відправлялись  у  космічну мандрівку. Організатори Форуму  намагалися показати, що книга – це  Космос, який може  вчити, розважати, виховувати та надихати на  творчість. А головне —   дати дітям  віру у себе та бажання бути справжніми Героями та переможцями. 
Наводимо відгук Поліни щодо цього Форуму:
  «Мене звуть Поліна Пімонова. Я переможниця обласного конкурсу “Книгоманія — 2017” cеред 6 класів. Винагородою для мене стала поїздка до Львова на фестиваль дитячого читання. На мою думку “Книгоманія” була створена для того, щоб підвищити культурний та загальноосвітній рівень дітей. Фестиваль дитячого читання приділив багато уваги просуванню популярності книжок серед молоді.
Велика сім’я маленьких книгоманів неначе вирушила у космічну подорож на чотири дні. Ми стали визвольниками цієї планети від телевізійної, комп’ютерної та телефонної залежності. Я висунула ідею, яку люди насправді можуть реалізувати за допомогою мережі Instagram—якщо кожен книгоман викладе фото зі своєю улюбленою книгою з написом #selfebook та розповість про цей інтернет — флешмоб своїм друзям, то ми змусимо читати цілу планету.
Мене насправді вразила та захопила ніч Гаррі Поттера в Науковій бібліотеці ім. Івана Франка. Ми ставали справжніми магами, а свої чари показували за допомогою різноманітних творів зарубіжної літератури. Нам подарували велику кількість цікавих та захопливих книжок.
Велике враження на мене справило відвідування форуму видавців, який проходив у Палаці мистецтв. Там можна було проходити майстер-класи, брати участь у квесті, грати в спортивні ігри, дивитись вистави, а найголовніше — купити книгу. Усі видавництва країни приїхали до Львова з величезною кількістю книжок, яких ви ніколи та ніде не знайдете окрім їхніх офіціальних крамниць.
Коли вже  наш фестиваль добігав кінця, сталося неймовірне! Космічні визвольники через обсерваторію, неначе, насправді побували на планетах та їх супутниках. 
Після цієї захопливої подорожі я зрозуміла—якщо вам нецікаві книжки, то просто ви не вмієте шукати той самий жанр, який захопить ваше серце».

- Реклама -