Правоохоронці Покровська у вихідні дні будуть максимально наближені до місць відпочинку

- Реклама -

Аби вихідні пройшли безпечно, на вулиці вийде збільшена кількість поліцейських. Інструктаж з розподілу наявних сил та засобів пройшов сьогодні о 15-й на головних площах населених пунктів, де знаходяться структурні підрозділи Покровського відділу поліції.

Керівники підрозділів визначили для підлеглого складу основні завдання із забезпечення правопорядку в містах та селищах. До них входять припинення будь-яких спроб дестабілізації стану, затримання осіб, що мають відношення до незаконних збройних формувань, вилучення з незаконного обігу небезпечних предметів та наркотичних речовин, розкриття злочинів в перші години після вчинення, а також миттєве реагування на будь-які звернення громадян.

На вулиці встановлюється тепла сонячна погода, а тому більшість мешканців проведуть вільний час у парках, скверах, на узбережжях водойм. Тому особлива увага посилених нарядів приділятиметься саме місцям відпочинку громадян.

«Зі свого боку ми докладемо максимум зусиль, щоб жителі і гості наших міст могли спокійно провести вихідні дні», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Після інструктажу правоохоронці вирушили по визначеним маршрутам.

Покровськ

Авдіївка

Добропілля

Мирноград

- Реклама -