Псевдопрацівники банків знову ошукують мешканців Покровська

- Реклама -

71-річний покровчанин під час спілкування із шахраями, що представилися «службою безпеки банка», назвав свої персональні дані та коди банківських карток, таким чином відкривши доступ зловмисникам до власних заощаджень. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

До Покровського відділу поліції звернувся літній чоловік із заявою про те, що невідомі вкрали з його банківської картки 7 300 гривень. З’ясувалося, що напередодні дідусю зателефонувала жінка та запитала чи користується він послугами банківської установи. Довірливий пенсіонер відповів що пенсію отримує саме через банківську картку. Як тільки невідома це почула, одразу ж «засипала» старенького іншими запитаннями, серед яких було і прохання назвати цифри, що надруковані на зворотньому боці картки та її пін-код з метою – «застрахувати її на всяк випадок». Повіривши в «добрі наміри» жінки, дідусь надав всю необхідну їй інформацію. Наприкінці розмови зловмисниця подякувала потерпілому та зауважила, що в разі виникнення будь-яких питань, він може зателефонувати на її номер телефону. Пенсіонер ледь встигнув покласти слухавку, як йому надійшло смс-повідомлення: «З вашої картки знято 7 300 гривень». Розгублений чоловік одразу ж спробував додзвонитися жінці, з якою розмовляв, але його спроби виявилися марними. «Співробітниця служби безпеки банка» на зв'язок не виходила.

Співробітники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. На кривдницю чекає покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -