Діти Покровська віртуально подорожували куточками Донецького краю

- Реклама -

В Покровському історичному музеї, 13 червня, для дітей зі шкільного табору НВК№2 було презентовано віртуальну подорож «Цікавими куточками Донецького краю», присвячену 85 річчю Донецькій області. Віртуально мандруючи цікавими куточками нашого краю, вони мали можливість пізнати щось нове і цікаве для себе. Адже наш Донецький край  наповнений пам’ятками історії, культури, унікальними творіннями природи.

Наприклад, Маріуполь і Святогірськ  є одними з кращих кліматичних курортів Донбасу. Недалеко від Національного парку “Святі Гори” знаходиться селище Щурове, яке відоме Блакитними Озерами, сосновими та листяними лісами. Слов’янські солоні озера і джерела мінеральних вод мають бальнеологічне значення. Азовське узбережжя за оздоровчим ефектом – прекрасна рекреаційна зона. Унікальні природні лікувальні властивості має соляна шахта в м. Соледарі, де створений спелеологічний санаторій.

"Все це наш край, наша Донеччина, краса і велич якої переповнює та прославляє. Нам є чим пишатися і чим вразити світ", — підкреслюють співробітники музею.

- Реклама -