На Добропільщині говорили про стан доріг, створення ОСББ та боротьбу з рослинами

- Реклама -

Сьогодні, 13 червня, відбулася нарада керівництва Добропільського району з селищним, сільськими головами, на якій розглядалися найважливіші питання життєдіяльності району. 

Серед питань порядку денного: хід втілення інфраструктурних проектів, підготовка до опалювального сезону, стан та вжиті заходи по боротьбі з карантинними бур`янами, стан роботи із зверненнями громадян у виконкомі Золотоколодязької сільської ради за 5 місяців 2017 року, стан підготовки до виїзного засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області.

   Дано доручення головою райдержадміністрації щодо створення ОСББ в багатоквартирних будинках на території сільських рад Добропільського району, наведення порядку щодо виплати субсидій.

    Запропоновано  селищним, сільським головам приділити увагу боротьбі з карантинними рослинами, в тому числі на території соціальних інфраструктур, по узбіччях доріг та у віддалених селах.

    Одним із болючих питань в районі є ремонт автодоріг, і саме з цього приводу  було зроблено зауваження начальнику Добропільської дільниці філії «Автодор» № 7 Горобець О.В.  Голова райдержадміністрації запропонував організувати в кожній місцевій раді громадський контроль за проведенням робіт, які виконують підрядні організації. 

    Дмитро Кірносов акцентував увагу на необхідності налагодження взаємодії між структурними підрозділами райдержадміністрації та органами місцевого самоврядування для ефективного вирішення питань життєдіяльності району.

- Реклама -