Для жінок Покровська провели важливий семінар

- Реклама -

Сьогодні, 13 червня, у Покровському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці» за участю одного із соціальних партнерів — Центру підтримки сім’ї міста Покровська.

Основною метою даного заходу є допомога жінкам у розв'язанні питання зайнятості та сприяння профілактиці депресії, формування активної життєвої позиції жінок, підвищення самооцінки та формування навичок ділової поведінки.

«Визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності та усвідомлення власних професійних переваг, стане основою успішного працевлаштування», — зазначила заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Психолог Центру підтримки

сім’ї Євгенія Дмитрова давала практичні поради щодо підвищення рівня обізнаності жінок у розв’язанні питань зайнятості, підвищення внутрішньої мотивації та досягнення власних життєвих цілей, позитивного та свідомого ставлення до свого професійного майбутнього, а також стимулювання до активного процесу працевлаштування.

Під час заходу присутні навчились вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху та стати щасливою жінкою.

- Реклама -