На блокпост у Покровську приїхав Аброськін

- Реклама -
Заступник голови Нацполіції України, керівник поліцї Донеччини В’ячеслав Аброськін проінспектував, як несуть службу працівники поліції на одному з блокпостів Покровська (колишній Красноармійськ).
Під час перевірки головний поліцейський регіону поспілкувався з міським головою Покровська (колишній Красноармійськ) Русланом Требушкіним обговоривши питання, пов’язані із забезпеченням громадського порядку в літній період та обладнанням блокпостів, а також необхідність відновлення дорожнього покриття на блокпості, аби не наражати людей на небезпеку (адже багато ДТП трапляються саме через поганий стан доріг).
Наразі у Покровську 3 стаціонарні стоп-контролі і три мобільних блокпоста. Щодня крізь них проходять в середньому 2 тисячі транспортних засобів та до 200 фізичних осіб.
За 5 місяців поточного року на блокпостах Покровської оперативної зони виявлено 169 правопорушень. Припинено 26 спроб провезення нелегальної зброї та боєприпасів, затримано 32 особи, причетних до незаконних збройних формувань, та 15 злочинців, які перебували у розшуку.
Протидіяти злочинності допомагають «розумні» відеокамери, які підключені до обласної системи безпеки UASC. Перші 10 камер були встановлені 1 червня та вже є перші результати їх використання.
Лише за останні два дні виявлені два автомобілі, які числилися у розшуку. Втретє система спрацювала під час зустрічі керівника поліції Донеччини та мера Покровська. Номер автівки, який потрапив у поле зору камери, не співпадав із зареєстрованим. Наразі поліція проводить перевірку.
— На сьогодні інтелектуальним спостереженням перекрито основні в’їзди-виїзди з міста та центральні вулиці. На майбутній рік запланували встановити ще 15 таких камер у мікрорайонах Покровська, — зазначив В’ячеслав Аброськін.
Генерал відзначив, що технології «смарт-сіті» впроваджуються у прифронтовій Донеччині за підтримки органів місцевого самоврядування у рамках програми «Безпечне місто». Найактивніше співпраця в цьому питанні зараз іде у Маріуполі, де встановлено 26 камер, та Покровську. Найближчим часом до них підключаться Бахмут та Краматорськ.

- Реклама -