Представники ДонНТУ-переселенця презентували свої виш та незвичайні проекти

- Реклама -
Представники Донецького національного технічного університету (з осені 2014-го він перебрався з окупованого Донецька до Красноармійська, який після декомунізації став Покровськом)  взяли участь у фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну», який нещодавно відбувся в м. Краматорську.
На майданчику «Освітня виставка» команда викладачів і студентів ДонНТУ презентувала свій виш та усі можливості та переваги навчання в ньому яскравими роздатковими матеріалами, презентацією про студентське навчання та дозвілля, а також проектами «Розумна теплиця» та браслет «Smart care». Саме ці проекти приваблювали найбільшу кількість глядачів – школярів, їх батьків, вчителів – вони задавали безліч питань про функціонування цих пристроїв, а також цікавилися ДонНТУ, його факультетами та спеціальностями.
«Ще один захід, до якого ми долучилися, – панельна дискусія, на якій ми розповіли про особливості, «родзинки» навчання в ДонНТУ. І знов учасники дискусії дуже високо оцінили нашу «технологічність», залучення студентів до розробки та реалізації власних проектів», — розповідає начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів Г. Лисенко. 
Організатором фестивалю виступила благодійна організація БФ «З країни в Україну», яка добре відома мешканцям Покровська за однойменним фестивалем, що пройшов минулого літа, а також завдяки Coolтурфесту «Навесні».
Зараз організатори ініціювали масштабний проект для підлітків малих міст України (6-11 класи), у якому вони набудуть необхідних вмінь й отримають можливість втілити в життя власну командну ідею спочатку у школі, а згодом – й у місті.
Свої проекти діти реалізовували у 6 напрямках: медіа, культура, охорона здоров’я, урбаністика, соціальний напрям і навколишнє середовище.
Тож, шкільні команди-учасниці фестивалю «Відкривай Україну» з усіх куточків Донецької області демонстрували відвідувачам і журі свої відеозвіти щодо реалізованих проектів з покращення міста.
Переглянувши близько 30 відеозвітів, вирішили відзначити команду з Новогродівки, яка створила шкільний медіа-центр – з радіомовленням, телебаченням і власною газетою.

- Реклама -