Добропільські поліцейські нагадали дітям правила безпеки

- Реклама -
Аби нагадати малечі про важливість дотримання дорожніх правил, Добропільські правоохоронці відвідали дитячий місцевий оздоровчий табір на базі ЗОШ № 7. Під час візиту поліцейські не тільки нагадали дітлахам дорожню грамоту, а й провели з ними практичні заняття.
Наразі  тривають літні канікули і найважливіше завдання батьків,  педагогів,  правоохоронців — зробити все можливе, щоб відпочинок дітей був безпечним.
Так, співробітники з ювенальної превенції Добропільського відділення поліції відвідали дітлахів, які відпочивають у місцевому оздоровчому дитячому таборі на базі ЗОШ № 7 та розповіли малечі про правила  поведінки на дорозі.
Програма заходу була насиченою та пізнавальною. Діти приймали активну участь у тематичних вікторинах та конкурсах, а також з неабиякою цікавістю разом з правоохоронцями розбирали різноманітні дорожні ситуації та спілкувалися про наслідки, з якими стикаються учасники руху, коли ігнорують елементарні дорожні правила.
Поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки на вулиці і в транспорті, нагадали правила перетину проїжджої частини, обговорили найпоширеніші причини виникнення аварійних ситуацій, а також нагадали як треба поводитися пішоходам та велосипедистам, щоб не потрапити в ДТП. Також інспектори поліції розповіли маленьким учасникам дорожнього руху  з якого віку і де їм дозволено кататися на велосипедах.
Дітлахи довго не відпускали своїх гостей та запевнили, що будуть слухняними та уважними пішоходами.
Літо триває, поліцейські і надалі розповідатимуть малечі про правила безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі.
Шановні дорослі, не забувайте і Ви постійно нагадувати своїм неповнолітнім дітям про необхідність неухильно дотримуватися ПДР. Пам’ятайте, що найкращій взірець зразкового учасника руху для Ваших дітей – це саме Ваш приклад поводження на вулиці.

- Реклама -