Як мешканцям Добропілля та району отримати підтримку від організації «Людина в біді»

- Реклама -
Чеська гуманітарна організація People in Need (PIN) — «Людина в біді» — пропонує фінансову подтримку в сумі от 10 000 до 25 000 гривень для створення нового або  розвитку існуючого малого бізнесу.
Підтримка надається  безкоштовно. PIN вже надала  підтримку понад 400 сім’ям, які тепер займаються ремонтом автомобілей, столярними справами, клінінговими послугами, навчанням, IT-послугами і багатьма іншими напрямками діяльності. 
Підтримка доступна для людей, які постраждали в результаті конфлікту, які:
• знаходяться в тяжкому економічному становищі;
• пропонують економічно обгрунтовані бізнес-ідеї;
• мають активи, наприклад, будівлі, земельні ділянки (можливо в оренді), необхідні для запуску бізнесу.
Люди з обмеженими можливостями, сім’ї, очолювані одним із батьків та інші вразливі групи населення мають пріоритет при відборі.
За більш детальнішою інформацією звертайтеся до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м.Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. № 17 або за тел. 2-81-60. 
А ще «Людина в біді» оголосила прийом заявок на отримання грантів для жителів Добропільщини.
Новий грантовий проект організації спрямований на стимулювання чинного дрібного і середнього бізнесу для створення нових робочих місць для переселенців.
Гранти надаються на умовах спільного фінансування – одержувач гранту зобов’язаний попередньо інвестувати в розвиток свого бізнесу власні кошти в розмірі не менше 40% від суми гранту.
Максимальна сума гранту визначається кількістю створюваних робочих місць і становить не більше 40 000 гривень на кожне нове робоче місце. Загальна максимальна сума гранту становить 160 000 гривень, тобто передбачено створення 4 робочих місць.
За більш детальнішою інформацією звертайтеся до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м.Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. № 17 або за тел. (06277) 2-81-60.

- Реклама -