В селі Добропілля з’явився новий спортивний майданчик (фото)

- Реклама -
Сьогодні громада Добропільської сільської ради відзначає надзвичайно важливу подію — відкриття спортивного майданчика, побудованого за сприяння дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та підтримки уряду Німеччини.
Майданчик створений для вільного користування дітьми шкільного віку та всіх бажаючих жителів села, обладнаний гімнастичним знаряддям, вуличними тренажерами та гіркою.
Дорогою до спортивного майданчика гості ознайомилися із дитячою творчістю учнів школи, які підготували свої малюнки до цього дня. 
   Продовженням заходу стали виступи танцювального колективу "Візаві" (Добропільський СБК) та вихованців освітнього закладу. Свою флешмобну творчість продемонстрував Білицький танцювальний колектив. 
За традицією, жоден захід не проходить без подарунків, тому на свято завітало молоде подружжя підприємців Матвієнко з м. Добропілля, вони подарували школі 40 кв.м. плитки для облаштування тротуару до майданчика. Надія Оксенчук  подарувала для бібліотеки школи ексклюзивні екземпляри книги Галини Кирпи "Мій тато став зіркою".
           Продовжилося свято розважальною програмою в секціях, де молодь мала можливість взяти участь у  танцювальному майстер-класі, пограти у футбол, побудувати роботів в секції робоклуб.
    Відзначимо, дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює у Донецькій області з 2014 року. Реагуючи на соціальні, гуманітарні виклики, ЮНІСЕФ постійно збільшує масштаби своєї підтримки регіону у створенні та впровадженні програми з освіти, доступу до води, санітарії та гігієни, охорони здоров'я, харчування та захисту дітей протягом останніх трьох років.
      

- Реклама -