Пересенців Мирнограду ознайомили з новітніми формами роботи служби зайнятості

- Реклама -

Традиційно, кожного місяця в центрах зайнятості Донецької області проводяться заходи для внутрішньо переміщених осіб. Семінари, виїзні акції, тренінги та консультації спрямовані на надання повної та актуальної інформації переселенцям із зони АТО. Такі заходи відбулись і у Мирнограді.

Так, 7 червня, представник Мирноградського міського центру зайнятості відвідала Координаційний комітет самоорганізації населення Мирнограду та особисто поспілкувалась з внутрішньо переміщеними особами.

Під час заходу, ознайомила із переліком документів, необхідних для реєстрації у центрі зайнятості, надала інформацію щодо можливостей започаткування власної справи та отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, ознайомила присутніх з актуальними професіями та вакансіями в регіоні. Особливу увагу присутніх звернули на новітні форми роботи служби зайнятості, зокрема, відео резюме, відео вакансія, електронна черга, мобільний додаток та інші.

Загалом, в заході взяло участь 30 осіб з числа внутрішньо переміщених і кожен отримав інформаційно-роздатковий матеріал стосовно послуг служби зайнятості.

- Реклама -