В Білозерському пройшов рейд

- Реклама -
На території Донецької області встановилася суха та повітряна погода, що створює умови для виникнення пожеж на відкритих територіях. Саме тому рятувальники міста Добропілля 7 червня провели чергову профілактично — роз’яснювальну роботу серед мешканців м. Білозерське. 
Співробітники 19-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області розповіли громадянам, яких правил необхідно дотримуватися, щоб не допустити загорань сухої трави, комишу та як необхідно діяти в разі виникнення пожежі. Крім того, нагадали, що розпалювати багаття можна лише у спеціально відведених для цього місцях, а після відпочинку слід обов'язково загасити полум'я. Також заборонено кидати на суху лісову підстилку недопалки, адже вони також можуть спровокувати пожежу. Особливу увагу варто приділяти дітям і слідкувати, щоб вони не бавилися з вогнем та сірниками.
Під час спілкування з мешканцями міста, особливу увагу приділяли дітям. Рятувальники, в першу чергу, пояснювали дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, застерігали, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
Рятувальники вкотре звернулися до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів повідомте про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.
Кожному, з ким цього дня спілкувалися рятувальники, було вручено листівки та пам'ятки інформаційного характеру.

- Реклама -