У Добропіллі розпочато капітальний ремонт доріг

- Реклама -

Минулого тижня розпочато ремонтні роботи по вулиці Першотравневій у місті Добропілля. Загалом проектом передбачено провести капітальні ремонти проспектів Перемоги і Шевченка, вулиць Залізнична, Першотравнева, Гагаріна і провулку Поштовий.

Як зазначається на сайті Добропільської міської ради, в 2016 році комунальним підприємством «Добропільський міський транспорт» було замовлено проект «Капітальний ремонт дороги проспект Перемоги, вулиця Залізнична, вулиця Першотравнева м. Добропілля».

Загальну вартість робіт на 1 вересня 2016 року було визначено з урахуванням тодішніх цін. Вона склала 32 282,3 тис. грн. Тендер на реалізацію даного проекту облдержадміністрацією було проведено в поточному році.

Минулого тижня розпочато ремонтні роботи по вулиці Першотравневій від провулку Поштовий, наразі там вже фрезером знято верхній шар асфальту. Фінансування Проекту відбувається за рахунок обласного (29,5 млн грн) та міського бюджетів (2,8 млн грн).

Згідно Проекту передбачено провести капітальні ремонти проспектів Перемоги і Шевченка, вулиць Залізнична, Першотравнева, Гагаріна і провулку Поштовий. Загальна площа ремонту доріг склала 101,04 тис. кв. м. 

- Реклама -