Покровські правоохоронці нагадали дітям Правила дорожньої безпеки (фото)

- Реклама -

Інспектори з дорожнього нагляду Покровського відділу поліції відвідали шкільний дитячий табір та під час спілкування із хлопчиками та дівчатками закріпили їх знання поведінки на дорозі.

Розпочалися літні канікули і в нашому місті з’явилися пришкільні дитячі табори.  Аби наші маленькі містяни пам’ятали Правила дорожньої безпеки та почували себе захищено, «гості в погонах» завітали до них в гості.

Правоохоронці підготували для дітей пізнавальні та цікаві завдання, під час вирішення яких, юні учасники дорожнього руху мали змогу ще раз поміркувати на тему безпечного поводження на дорозі та згадати до чого призводить нехтування правилами безпеки.

Вихованці пришкільного табору мали змогу продемонструвати свої знання з ПДР, вирішити як треба поводитися на дорогах, щоб не потрапити в аварійні ситуації. Діти наввипередки викрикували правильні відповіді, чим порадували правоохоронців.

 «Ви молодці! Увага і знання правил поведінки на дорозі – це основні постулати вашої безпеки, тому їх потрібно дотримуватися постійно! В свою чергу ми готові прийти до вас на допомогу, тому вам слід пам’ятати, що в разі виникнення небезпеки, вам достатньо зателефонувати на наш номер «102», — зауважила інспектор поліції Кристина Гільмутдінова.

Під час зустрічі із правоохоронцями не аби який ажіотаж у дітей викликав службовий автомобіль. Дівчатка, не менш за хлопців, виявили бажання в ньому посидіти, покрутити кермо. Поліцейські надали їм таку можливість та показали як працює в автомобілі внутрішнє обладнання та вмикається звуковий сигнал.

Дітлахи довго не відпускали своїх гостей та запевнили, що будуть слухняними та уважними пішоходами.

- Реклама -