У липні мешканці Покровська зможуть оформити грошову винагороду за енергоефективність

- Реклама -

З 1 липня  по 1 вересня Управління соціального захисту населення запрошує  мешканців Покровська оформити грошову винагороду за енергоефективність. Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді "живих" грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина, отримувача субсидії.

«Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня 2017 року подати заяву у управління соціального захисту населення Покровської міської ради (кімната № 9), на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність», — повідомляється на сторінці установи у соцмережі.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Монетизація частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам — еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

- Реклама -