На блокпостах Донеччини припинили майже 80 правопорушень

- Реклама -
Поліцейські Донеччини продовжують нести цілодобову службу на КПВВ та блокпостах регіону (загалом 25 об’єктів), забезпечуючи безпеку мирних жителів. Співробітники поліції запобігають перевезенню нелегальної зброї та наркотиків, затримують бойовиків та злочинців, які ховаються під виглядом звичайних мешканців, знаходять зниклих людей та викрадені автівки. Цього тижня крізь систему стоп-контролю пройшло понад 2,4 тисячі вантажівок, більше 19 тисяч легковиків та близько 37 тисяч громадян.
Кожна одиниця автотранспорту піддавалась ретельному огляду. Громадяни, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС. В результаті превентивних заходів затримано 18 осіб, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях «ДНР» та ще 21 особу, що підтримує з бойовиками тісний зв’язок. Більшість – у Волновасі та Краматорську. Так, під час стандартної процедури перевірки було виявлено колишнього члена бандформування «Козацький Союз війська Донського», який їхав за українською пенсією.
Також протягом тижня затримані 5 злочинців, які переховувалися від закону.
Задокументовано 8 фактів вилучення у громадян наркотиків та 3 – небезпечних предметів.
Вилучено 14 мобільних терміналів, які були позначені у базах МВС, як викрадені.
Зупинено 4 вантажівки, яки перевозили металобрухт без належного пакету документів.
Поліцейські закликають громадян із розумінням ставитись до перевірок, які проводяться на блокпостах, тому що вони спрямовані виключно на забезпечення безпеки громадян.

- Реклама -