У Добропіллі жінки позбулися рушниць

Сьогодні четверо громадян добровільно позбулися нелегальної зброї. До підрозділів дозвільної системи здано 4 одиниці. Законослухняні володарі цієї зброї будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

З початку квітня поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції проводиться місячник добровільної здачі зброї, під час якого громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську, нарізну та гладкоствольну зброю у вищевказаний період мають можливість звернутися в дозвільну систему за місцем проживання та зареєструвати її в передбаченому законом порядку, при цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності згідно третьої частини 3 статті 263 Кримінального кодексу України.

Так, сьогодні до Добропільського відділу поліції звернулися дві жінки 67-ми, 34-х років, та 48-річний чоловік, які повідомили, що мають незареєстровані рушниці ТОЗ-БМ, яку вони бажають добровільно здати.

Ще один громадянин 46-річний чоловік вирішив здати до поліції газовий пістолет «Mauser». Власник зброї пояснив, що у минулому чоловік придбав цю зброю для самооборони та мав відповідний дозвіл на його зберігання. Однак строк дії дозвільних документів закінчився та громадянин вирішив добровільно позбутися цієї зброї.

В усіх випадках зброя вилучена, а її законослухняні володарі звільнені від кримінальної відповідальності.

Поліція закликає громадян здавати зброю та боєприпаси, які незаконно зберігаються, до підрозділів дозвільної системи та органів поліції за місцем мешкання. Добровільно видавши незареєстровану зброю, громадяни не лише звільняються від відповідальності за незаконне зберігання зброї але й мають можливість оформити добровільно видану зброю в особисту власність.

- Реклама -