Жителів Запоріжжя та Полтавщини затримали на Донеччині

На залізничному вокзалі в Покровську та майже в центрі міста Селидове співробітники поліції, перевіряючи двох невідомих, виявили, що обоє чоловіків не місцеві, але це не єдине що їх об’єднувало. При подальшому огляді в обох « приїжджих» були виявлені наркотичні речовини.

Співробітниками поліції, які в складі мобільного блокпоста патрулювали вулиці міста, на залізничному вокзалі помітили підозрілого чоловіка. Перевіряючи його особу, правоохоронці встановили, що він мешкає в Запорізькій області та повертається додому «не з пустими руками» — в кишені 32-річного був виявлений пакунок із білою речовиною, за всіма ознаками схожу на наркотик. Чоловік від пояснень відмовився.

А в Селидовому правоохоронці в центрі міста звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло. Коли співробітники поліції підійшли ближче та попросили в нього документи для перевірки, незнайомець добровільно зізнався, що має при собі «травичку». Правопорушник – мешканець Полтавської області.

Він зізнався, що давно вживає наркотичне «зілля», тому має досвід самостійного виготовлення наркотику. «Все що в мене знайдено – я сам зробив, зірвавши в літку цього року траву коноплі на околиці селища, висушив та перетер для подальшого вжитку»,- виправдовувався 38- річний полтавчанин.

В обох випадках наркотичні речовини вилучені та відправлені на експертизу, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

- Реклама -